GRAJ TERAZ

O Nas

O Nas

VegasWinner daje Ci wybór gier najbardziej popularnych na świecie, które możesz pobrać za darmo i grać na pieniądze wirtualne lub prawdziwe. Możesz zrobić to w przyjaznej atmosferze, z wykorzystaniem najnowszego, najbardziej niezawodnego oprogramowania gry. Wszystkie kłopoty bierzemy na siebie, dzięki czemu możesz swobodnie grać i wygrywać!

Poczuj się jak w domu. Poczuj się bezpiecznie.

VegasWinner czyni ogromne starania w celu zagwarantowania, że dane osobowe oraz informacje finansowe są w 100% bezpieczne i poufne. Używamy standardowe protokoły zabezpieczeń (128 bit, technologia szyfrowania danych SSL) w celu zapewnienia, że wszystkie transakcje, w tym wpłaty i wypłaty są przeprowadzane w sposób całkowicie bezpieczny. Możecie być pewni, że w żadnym wypadku nie będziemy przekazywać Waszych danych osobom trzecim.

Czysta gra

Wielu początkujacych graczy online jest ciekawa jak możemy dać im naprawdę uczciwą grę. VegasWinner rozumie wagę tej kwestii i daje tą gwarancję przez cały czas.

VegasWinner wykorzystuje posiadający certyfikat i zbadany Random Number Generator (RNG), by zapewnić jednolicie losowe wyniki. System ten jest standardowy w branży gier online, został on dokładnie przetestowane przez uruchomienie i analizę milionów rzutów kośćmi, tasowań i obrotów. Aby wyświetlić badany certyfikat, klikinj tutaj. VegasWinner monitoruje również bieżące gry, aby poziom uczciwości utrzymywany był przez cały czas.

Obsługa Klienta 24/7

Jesteśmy przekonani, że każdy klient zasługuje na całodobową obsługę podczas gry na VegasWinner jako cos standardowego, co możemy osiągnąć poprzez nasz zespół obsługi klienta. Ten przyjazny zespół posiada pracowników z dużym doświadczeniem, i dużą wiedzą o VegasWinner. Postaramy się, aby Twój czas z nami był jak najprzyjemniejszy.